Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018

16 listopada 2018 godz. 11.00 - 16.00

Warszawa, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018 wpisuje się w kalendarz światowych wydarzeń organizowanych w Dniu Przedsiębiorczości Kobiet (WED – Women’s Entrepreneurship Day) na całym świecie.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 16 listopada br. (godz. 11 – 16), podobnie jak w roku ubiegłym w Sali pod Kopułą w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii (Warszawa, Plac Trzech Krzyży 3).

Planowana ilość uczestników to 300 osób. Udział jest nieodpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza bezpłatna rejestracja uczestnictwa.

Uwaga: Ze względu na wymogi bezpieczeństwa w budynku Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz przepisy o ochronie danych osobowych, nie ma możliwości grupowego zgłaszania uczestnictwa – wymagana jest osobista rejestracja przez każdego uczestnika. Dokonanie zgłoszenia uczestnictwa oznacza akceptację Regulaminu.
Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018 jest objęte honorowym patronatem
Pani Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwigi Emilewicz


W czasie Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018 odbędzie się uroczysta promocja naszej książki z serii “Ambasador Przedsiębiorczości w Polsce. Nigdy! Nie poddawaj się.

Książka jest unikalnym zbiorem niepublikowanych nigdzie dotąd życiowych, inspirujących lekcji przedsiębiorczości, popartych doświadczeniami Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet – 21 wyjątkowych kobiet z całej Polski, które są w różnym wieku, prowadzą firmy w różnej skali, działają w różnych branżach i rozwijają działalność w różnych krajach na świecie. Wszystkie panie łączy podobny sposób przedsiębiorczego sposobu myślenia, który porażki traktuje jako sukces przesunięty w czasie.

Z raportu PARP wynika, że w Polsce jest ponad 2 miliony firm. W każdym  roku  rejestruje się około 360 tysięcy nowych firm. Smutne, że w tym samym czasie likwiduje swoją działalność około 287 tysięcy przedsiębiorstw. Dlaczego jedni potrafią, a inni rezygnują po zderzeniu z porażką? Kobiety, które wspólnie z nami napisały tę książkę są symbolami niezależności finansowej oraz sukcesu i dzielą się własnymi doświadczeniami, aby inspirować innych do działania.

Motyw przewodni Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018 to praktyczne zastosowanie nowych technologii w biznesie – pod hasłem “Zaprzyjaźnij się ze Sztuczną Inteligencją … to się już dzieje – Blockchain, Wirtualna Rzeczywistość i inne kosmiczne technologie w biznesie”.

Więcej informacji oraz program wydarzenia – wkrótce.

PODOBNE WIADOMOŚCI