Aleksandra Łukomska-Smulska
fot. arch. pryw.

Aleksandra Łukomska-Smulska

Założycielka, Właścicielka

Positive Home Nieruchomości Toruń

„Gdziekolwiek jestem, jestem Torunianką, gdziekolwiek jestem – jestem Ambasadorem Miasta Torunia, to miasto zasługuje na to. Toruń to moje miejsce na Ziemi.”

Jestem Torunianką od pokoleń. Mam szczęście, że odziedziczyłam zacne geny po moich wspaniałych przodkach. Po dziadku, Karolu Aleksandrze Wakarecym, znanym w Toruniu przedsiębiorcy i filantropie, odziedziczyłam biznesowe umiejętności, ale też potrzebę pomagania innym. Po beztroskim dzieciństwie, wyposażona w pokłady ich miłości, wsparcie i stare, dobre zasady, ruszyłam w dorosłe życie. Pasja, wspieranie innych, prowadzenie firmy zgodnie z etyką i zasadami honoru, to postawa, którą staram się zarażać innych, licząc na epidemię.

Jest rok 2018, od 28 lat w moim pięknym Toruniu prowadzę małą firmę. Aktualnie stawiam pierwsze kroki w obrocie nieruchomościami. Marką o nazwie Positive Home Nieruchomości Toruń znów zaczynam od zera i nadal staram się uczyć od najlepszych. Moje ostatnie 25 lat obejmuje również poza-biznesowe działania społeczne na rzecz organizacji pozarządowych Torunia – w powołanej przez Prezydenta Miasta Radzie Działalności Pożytku Publicznego, w oddziale toruńskim Europejskiej Unii Kobiet Sekcji Polskiej oraz Fundacji Woman.