Gala Przedsiębiorczości Kobiet 2017

Termin: piątek 17 listopada 2017 r. godz. 1900 – 2300

Miejsce: Warszawa, ul. Królewska 11 – Hotel Sofitel Warsaw Victoria

Z okazji Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet, który w tym roku będzie obchodzony w dniu 17 listopada, serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystej wieczornej Gali Przedsiębiorczości Kobiet 2017.

W programie:

  • 1830 Powitalna lampka szampana
  • 1900 Uroczyste otwarcie Gali Przedsiębiorczości Kobiet | Przemówienia gości specjalnych | Premiera książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” | Wręczenie statuetek “Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017” | Występy artystyczne i pokaz mody| Kolacja serwowana do stołów (przystawka i danie główne, napoje i alkohole – stoliki 10-osobowe)
  • 2100 Bankiet (desery, kawa, herbata, alkohole w formie bufetu)
  • 2300 Planowane zakończenie
Patronat honorowy nad Galą Przedsiębiorczości Kobiet objęła
Małżonka Prezydenta RP pani Agata Kornhauser-Duda

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystej wieczornej Gali, w czasie której będziemy promować naszą nową książkę “Biznesowe Inspiracje Polek na świecie” napisaną przez 20 Polek, które odniosły sukcesy w biznesie w różnych krajach. Książka “Biznesowe Inspiracje Polek na świecie” jest unikalnym zbiorem niepublikowanymi nigdzie dotąd życiowych, niepowtarzalnych, inspirujących lekcji przedsiębiorczości. Publikacja zostanie wydana w dwóch językach, a wersja w języku angielskim pod tytułem Business Inspirations of Polish Women in the World” będzie promowana w tym dniu w Nowym Jorku. Warto dodać, że książka wydana w tym roku zainauguruje serię książek “Biznesowe inspiracje Polek i Polaków na świecie” wydawanych każdego roku.

W czasie Gali uhonorujemy również  prestiżową statuetką Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017 wybitne przedsiębiorcze kobiety, które odniosząc sukcesy, zarówno w pracy zawodowej, jak i w działalności społecznej są wzorem oraz inspiracją dla innych, co wpisuje się w nasze motto “Potrafisz osiągać sukcesy – bądź wzorem dla innych”. Pragniemy podkreślić, że z dumą promujemy przedsiębiorcze kobiety, nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej.

Data Gali nie jest przypadkowa – 17 listopada to Dzień Przedsiębiorczości Kobiet (Women’s Entreprenership Day), w którym na całym świecie odbywają się różne wydarzenia celebrujące kobiety przedsiębiorcze, a główne wydarzenia odbywają się w siedzibie ONZ w Nowym Jorku.


UWAGA: Wstęp na Galę wyłącznie dla posiadaczy imiennych zaproszeń.
Zaproszenia na Galę są dostępne w cenie 400 złotych od osoby – liczba biletów w sprzedaży jest ograniczona.

​W celu rezerwacji miejsc, prosimy o przesłanie listy nazwisk swoich gości na adres e-mail ambas@ambas.org
oraz dokonanie wpłaty na konto naszej organizacji:
Międzynarodowa Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet
ING Bank Śląski nr 65 1050 1504 1000 0090 3097 8457


Oferta specjalna
Hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Rezerwacja z rabatem – pokoje ze śniadaniem

Rezerwacja z rabatem – pokoje bez śniadania


W czasie Gali wspieramy cel charytatywny
Fundacji Zdrowe Społeczeństwo – Program Weryfikowania Grupy Krwi GruK