14 wrzesień 2018 – Sztokholm, Szwecja

Invest Stockholm, Ljusgården, Drottninggatan 33

W piątek 14 września 2018 r. od godz. 11.00 w Sztokholmie odbędzie się VI Polsko-Szwedzkie Forum Kobiet Biznesu, którego główną organizatorką jest mieszkająca na stałe w Szwecji Maria Olsson – Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet, współautorka książki “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek na Świecie“, a nasza organizacja jest partnerem tego wydarzenia.

Zapraszamy na seminarium o tematyce ekonomicznej oraz na spotkanie kobiet – przedsiębiorców z Polski i Szwecji. Forum ma na celu zbliżenie polskich i szwedzkich środowisk biznesowych i wymianę doświadczeń w zakresie wspierania przedsiębiorczości kobiet w Polsce i w Szwecji, jak również na świecie.

Mile widziane będą Panie, które zaprezentują swoją ofertę biznesową i dołączą do wystąpienia Urszuli Ciołeszyńskiej “The Entrepreneurial Mindset and Business Inspirations  from all over the world”, które odbędzie się w II części WOMEN POTENTIAL i które będzie okazją zaprezentowania współautorek naszej pierwszej książki “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek na Świecie” oraz drugiej książki “AMBASADOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Polsce – Nigdy! Nie poddawaj się”.

Pierwsze pięć edycji konferencji, które odbyły się w szwedzkich miastach – w Uppsali, Mariefred, Sigtunie oraz Sztokholmie były bardzo udane, a uczestniczki podkreślały, że zainspirowały je do podjęcia współpracy z firmami z innych krajów. Podczas tegorocznej edycji postaramy się przyjrzeć systemowi wspierania innowacyjności w obu krajach oraz ocenić, jaki wpływ mają one na rozwój biznesu.

W tym roku Forum towarzyszyć będą imprezy związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości (sobota 15 września).

PROGRAM FORUM