Platforma Bezpieczeństwa

tel. +48 790 754 574 • e-mail: security@ambas.org

Co to jest PLATFORMA BEZPIECZEŃSTWA i co oferuje ?

Jest to nasza propozycja kompleksowych usług w odpowiedzi na liczne głosy przedsiębiorców, którzy szukają poczucia bezpieczeństwa osobistego i rodzinnego, ale również szeroko rozumianego bezpieczeństwa gospodarczego.

Posiadamy zespoły zadaniowe wyspecjalizowanych ekspertów z uprawnieniami i praktycznymi doświadczeniami, którzy dysponują nowoczesnym zapleczem technicznym i wiedzą w zakresie świadczenia usług detektywistycznych, ochroniarskich i windykacyjnych. Szczególne miejsce w naszych usługach zajmuje cyberbezpieczeństwo.

Dyrektorem PLATFORMY BEZPIECZEŃSTWA jest  licencjonowana detektyw ze specjalistycznymi uprawnieniami, która koordynuje prace wszystkich zespołów i współpracę z klientami.

Dla kogo są nasze usługi ?

Nasze usługi adresujemy do wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie komfort poczucia bezpieczeństwa.

Szczególne usługi oferujemy dla kobiet. Dyskretna Detektyw dla Kobiet pomoże nie tylko zebrać materiały dowodowe, ale doradzi co z tą wiedzą zrobić, żeby rozwiązać problem mając na uwadze korzystne rezultaty dla wszystkich stron.

W jaki sposób działamy ?

Organizujemy spotkanie indywidualne z zainteresowaną osobą w uzgodnionym miejscu i czasie, na którym rozmawiamy o zakresie i szczegółach usług niezbędnych do rozwiązania konkretnego problemu.

Nasze usługi wykonujemy na uzgodnione zlecenie, dyskretnie i skutecznie. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań w zakresie satysfakcji i bezpieczeństwa każdego naszego klienta.

Nasi współpracownicy mówią biegle po angielsku, niemiecku i rosyjsku.

Gdzie jesteśmy ?

Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie, ale działamy na terenie całej Polski.

tel. +48 790 754 574 • e-mail: security@ambas.org