Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia “Ambasada Przedsiębiorczości Silesia”

Udziałowiec i właściciel spółek o profilu budowlanym jako kontynuacja po zmarłym ojcu Wojciechu Narodowskim, który rozpoczął wraz z małżonką działalność w 1989 r . Zakres działalności przez lata był wielokrotnie poszerzany i obejmował zakres prac ogólno-budowlanych, konstrukcyjno-budowlanych, wielospecjalistycznych, robót wysokościowych, dekarskich, ziemnych, drogowych, brukarskich, instalatorskich, developerskich, transportu i spedycji, produkcji kamienia.

Obecnie właścicielka jak i Prezes Zarządu przedsiębiorstwa Project Doradztwo Inwestycyjne sp. z o.o. Profil działalności spółki to zarządzanie nieruchomościami, pośrednictwo w obrocie nieruchomości, wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych. Partner programu zdrowotnego niemieckiej firmy LR.

Wykształcenie średnie medyczne z zakresu farmacji i wyższe ekonomiczne z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Obecnie rozpoczyna studia podyplomowe w kierunku zarządzania projektami.

Prywatnie miłośniczka podróży, wędrówek górskich, narciarstwa alpejskiego, spływów kajakowych, jazdy na rowerze oraz zdrowego stylu życia.