Prezes Zarządu Stowarzyszenia “Ambasada Przedsiębiorczości Busko-Zdrój”

Absolwentka Wydziału Budownictwa Politechniki Świętokrzyskiej, współwłaścicielka firmy DORBUD S.A. oraz Hotelu Bristol****ART&MEDICAL SPA. Miłośniczka i mecenas sztuki, współzałożycielka Fundacji Nowa Przestrzeń Sztuki. Zaangażowana w działalność społeczną i charytatywną. Członek Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet, Założycielka i Prezes Stowarzyszenia “Ambasada Przedsiębiorczości Busko Zdrój”. Prywatnie żona i matka dwóch synów – pomagających w prowadzeniu rodzinnego biznesu.

Od 1992 roku pełni funkcje w organach zarządczych, obecnie Przewodnicząca Rady Nadzorczej DORBUD S.A. i Prezes Zarządu Fontia Sp. z o.o.

Od 25 lat wspólnie z mężem prowadzi DORBUD – jedną z największych firm budowlanych w regionie. Łączy ich również wspólna pasja do sztuki. Od początku zaangażowani w życie kulturalne w regionie, zakładają Fundację Nowa Przestrzeń Sztuki wspierającą artystów i sztukę współczesną. Wraz z Fundacją inicjują i organizują wiele wydarzeń kulturalnych: m.in. coroczną plenerową wystawę na Placu Artystów w Kielcach ”Sztuka w przestrzeni Publicznej” oraz kalendarz artystyczny Dorbudu.

W roku 2014 otworzyła Hotel Bristol**** ART & Medical SPA w Busku Zdroju zbudowany na bazie zabytkowej willi z końca XIX w. Obiekt, oprócz nowoczesnego centrum medycznego, oferuje swoim gościom luksusowe wnętrza uszlachetnione ponad 200 dziełami sztuki oraz autorski program warsztatów terapeutycznych – arteterapii czyli leczenia sztuką, które pozwalają odzyskać spokój i równowagę.

Działalność zawodowa, społeczna i charytatywna daje Jej ogromną satysfakcję i siłę do poszerzania horyzontów i kreowania nowych projektów.